site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

ORHANTEPE NAKLİYAT HİZMETİ

Orhantepe Nakliyat Hizmeti

Orhantepe evden eve taşımacılık istek ve taleplerinizi 7 /24 çağrı merkezimiz ile paylaşabilirsiniz. Orhantepe nakliye işleriniz tamamen profesyonel imkanlar ve son teknoloji araç gereçler yardımıyla yapılmaktadır. Bütçenize göre en uygun evden eve taşıma fiyatlarımız sizleri beklemektedir. Siz de hizmet bölgemizde yaşıyorsanız ve taşınmak istiyorsanız bize hemen ulaşın.

Orhantepe evden eve nakliyat görevinde sizi hiç yormadan aynı gün içerisinde evlerinizi taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Tüm eşyalar ve mobilyalarınız firmamızın verdiği garanti ile korunmaktadır. Orhantepe nakliyat bizim işimiz ve tüm incelikleri göz önünde bulundurarak çalışmaktayız.

Orhantepe evden eve taşımacılık ücret bakımından işlem sonuna kadar kesinlikle herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz. Taşınmanın ardından yapılan sunum aşamasından sonra eşyaların hasar kontrolü ardından ödeme talep ediyoruz.

Orhantepe şehirler arası evden eve taşımacılık çalışmasında sadece size özel araçları yola çıkartıyoruz. Taşıma esnasından diğer müşterilerimiz ile eşyalarınızı aynı araçta göndermiyoruz. Orhantepe eve taşınma ve sonunda eksiksiz memnuniyet görevimizin asıl amacıdır. Mimaroğlu nakliyat ile biz sizin eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde taşırken siz de diğer işlerinizle ve misafirlerinizle günün keyfini çıkartın.

Mimaroğlu Nakliyat garantisi ile siz de tüm eşyalarınızı güvenle taşınma işlemini yaptırabilirsiniz. Sigortalı evden eve nakliyat sözleşmesi düzenlememiş olsak bile tüm eşyalar emanetimizdir. Eşyalarınızı kendi eşyamız değerinde görüp hassasiyetimizi evinizin taşınması bitene dek sürdürmekteyiz. Orhantepe evden eve taşımacılık yaptırırken sigorta sözleşmesi sadece talep edilen durumlarda hazırlanmaktadır. Bu sözleşmeye ek olan tüm eşyalar uzman çalışmamıza ek olarak tam anlamıyla sigortalanmaktadır.

Orhantepe evden eve nakliyat fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiyi iletişim numaramızı arayıp en kısa sürede öğrenebilirsiniz. Orhantepe şehir içi nakliyat sektöründe aranılan firmaların başında gelmektedir. Eşyalarınıza en az sizin gösterdiğiniz özeni gösteren firmamız sizden aldığı destekle her geçen gün hizmet ağını genişletmeyi başarmıştır. Gelişen teknoloji ve çağın gerekliliklerini yakından takip eden firmamız; eşya taşıma sırasında meydana gelebilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçebilmek, oluşabilecek hasarları minimize edebilmek için ambalaj ve paketleme malzemelerini eşyanın tabiatına uygun şekilde seçmekte, taşınma işlemine başlamadan önce eşyalarınızın değer tespitine göre sigorta teklifi sunmaktadır. Taşındıktan sonra tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız uzman personellerimizce montajlanır, kontrolleri yapılarak teslim edilir.

Orhantepe Bölgesinde Verdiğimiz Pöpüler Hizmetler

  • Orhantepe evden eve nakliyat
  • Orhantepe taşımacılık
  • Orhantepe nakliye
  • Orhantepe işten işe nakliyat
  • Orhantepe ofis taşımacılığı
  • Orhantepe antika eşya taşımacılığı
  • Orhantepe eşya depolama
  • Orhantepe parça eşya nakliyesi
  • Orhantepe evden eve nakliye
  • Orhantepe asansörlü nakliyat
Adres

İstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28