site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

İSTANBUL SİGORTALI EŞYA DEPOLAMA

EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ

Eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi adına rutubet,toz,kir gibi problemlerin olmadığı özel depolarımızda muhafaza ediyoruz.Depolarımızda eşyalarınızın güvenliğini sağlamak amacıyla 7/24 kamerayla takibi yapılmaktadır.Ayrıca günümüzdeki COVID-19 salgını sebebiyle depolarımızın ve eşyalarınızın sterilizasyonu düzenli aralıklarla yapılmaktadır.

Ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınız için nasıl bir depolama alanı ve çalışma yapmamız gerektiğinin planlamasını yapıyoruz. Eşyalarınız depolarımızda dilediğiniz süre boyunca kalabilir.Eşyalarını depolatmak isteyenler için 7/24 takip edilebilen depolarda hizmet sunuyoruz. Bu sayede eşyalarınızı kameralı güvenlik sistemleri ile takip ederek, eşyalarınızı koruma altına alıyoruz. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneklerimiz sayesinde eşyalarınızı kalite standartları çerçevesinde saklıyoruz. Bu sayede fiyat konusunda zor durumda kalmadan ev eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz. Depolama hizmetleri sırasında sizlere sunulmuş olan fırsatlar önemlidir. İyi bir hizmet almak adına dikkat etmeniz gereken birkaç detay mevcuttur. Alanların temiz ve hijyenik olması ilk önceliğiniz olmalıdır. Tamamıyla temiz ve tozsuz bir alan her daim avantaj sağlar. Bunun yanında ısı ve ışık izolasyonunu sağlanması yani eşyaların güneş ışığından korunması önem teşkil eder. Ortamın durumuna göre eşyalarınızı depolara teslim etmemiz önemlidir. Firmamız temiz ve standartlara uygun olan alanları sayesinde bu konuda sorunsuz hizmet sağlar. Ekiplerimizin titiz ve dikkatli çalışmaları sayesinde her an oluşabilecek sorunlar tespit edilip çözülmektedir.

Eşya Depolama,evden eve ve kurumsal nakliyat hizmetini aynı anda sunabilen İstanbul merkezli Türkiye’nin en iyi firmasıyız. Depolama hizmetlerimiz için kullandığımız alanların tamamı dünya temizlik standartlarına uygundur. Eşyaların korunabilmesi ve temassız kalabilmesi için kullandığımız ürün ve ekipmanların tamamı profesyonel ekipmanlardan oluşmaktadır. Eşya depolaması yapılırken en önemli unsurların başında, hijyen ve özellikle nem ve tozdan uzak olmak oldukça önemlidir. Mimaroğlu Nakliyat olarak bize bıraktığınız eşyalarınızı 20 yıl sonra bile tekrar alırsanız size sıfır nem ve sıfır hasar garantisi veriyor ve ayrıca bunu sözleşmemizde de belirtiyoruz.

Türkiye’nin en iyi eşya depolama firması olan Mimaroğlu Nakliyat size mükemmel hizmeti garanti ediyor. . Aynı zamanda uluslararası standartlarda depolama hizmeti sunabilmek için profesyonel eğitimler almış depo personellerimiz mevcuttur.

Adres

İstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28