site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

İSTANBUL TAŞIMACILIK

İstanbul Taşımacılık

Türkiye'de ki en güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmalardan biri olan Mimaroğlu Nakliyat İstanbul Taşımacılık hizmetiyle karşınızdadır.Firmamız nakliyat ile alakalı her türlü hizmeti hızlı,güvenilir ve uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.Mimaroğlu Nakliyat Türkiye'nin tüm illerine kusursuz hizmet sunmaktadır.İstanbul taşımacılık hizmetimizde, ilk aşama olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz.Uzman personellerimiz evinize gelip taşınacak eşyaların nasıl ve hangi araçlarla taşınması gerektiğini planlayıp sizi taşınma ve ücretlendirme konusunda bilgilendireceklerdir. İkinci aşamada sigorta işlemi gerçekleştirilmektedir.Mimaroğlu Nakliyat için müşterilerimizin güvenini kazanmak kar elde etmekten çok daha önemlidir.Bu yüzden müşterilerimizin güvenini kazanmak adına, eşyalarınızın taşınması sırasında oluşabilecek herhangi bir istemsiz kazadan korumak adına tüm eşyalarınız tarafımızca sigortalanmaktadır. Üçüncü aşamada alanında uzman personel ve marangozlarımız eşyalarınızın demontaj,ambalaj ve paketleme işlemleri gerçekleştirilir.Paketleme işlemlerinde en iyi kalite graf kağıdı ve balonlu naylon kaplama malzemeleri kullanılmaktadır.Eğer evinizin bulunduğu bina veya sokak klasik nakliyat işlemlerine müsait değilse İstanbul Asansörlü Nakliyat Hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.İstanbul Asansörlü Nakliyat hizmeti sayesinde taşınma işleminiz eşyalarınız daha az hasar görme ihtimalinden dolayı hem daha güvenli ve oldukça hızlıdır. Dördüncü aşamada eşyalarınız son model araçlarımıza yüklenir.Araçlar ekspertiz işlemi sonucuna göre(eşyaların durumu, taşınacak eşya miktarı) seçilmektedir.Değerli eşya ve mobilyalarınız araçlarımıza yerleştirilirken birbirleriyle temas edip zarar görmemesi adına, birbirlerine değmeyecek şekilde bağlanmaktadır. Son aşamada ise eşyalarınız evinize uzman ekiplerimiz yardımıyla tekrar montaj edilip yerleştirilmektedir.Görüldüğü üzere Mimaroğlu Nakliyatla,İstanbul Taşımacılık hizmeti bu kadar kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Biz eşyalarınızı en iyi şekilde taşırken, siz dilediğinizce günün keyfini çıkarabilirsiniz.İstanbul Taşımacılık Hizmetinden ve diğer yenilikçi hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından ya da mail adresimizden bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Villalarda, rezidanslarda, sitelerde bulunan tüm eşyalarınızı firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Öncellikle masa, dolap, kabin gibi mobilyaların alanında uzman marangozlarımız tarafından sökümü gerçekleştirilmekte ve daha sonra ambalajlama işlemleri tamamlanmaktadır. Firmamız her türlü eşyaya özel ambalajlar ile temin etmektedir. İstanbul ev taşıma personelleri, indirme, yükleme, montaj gibi uygulamalar sırasında yüklerin en küçük bir fiziksel zarara maruz kalmasını engellemektedir. Ayrıca tüm işlemler sadece alanında belirli bir uzmanlığı yakalamış olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Taşınma işlemlerinde eşyaların miktarı, taşınılacakmesafe veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.

Mimaroğlu Nakliyat Diğer Popüler Nakliyat Hizmetleri

 • İstanbul Evden Eve Nakliyat
 • İstanbul Evden Eve Taşımacılık
 • İstanbul Evden Eve Nakliye
 • İstanbul İşten İşe Nakliyat
 • İstanbul İşten İşe Nakliye
 • İstanbul İşten İşe Taşımacılık
 • İstanbul Ofis Nakliyat
 • İstanbul Ofis Nakliye
 • İstanbul Ofis Taşımacılık
 • İstanbul Kurumsal Nakliyat

İstanbul Taşımacılık Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • İstanbul Taşımacılıkta fiyatlandırma nasıl belirlenir ?
  Nakliyat hizmetinin fiyatları belirlenirken taşınacak eşyaların sayısı, kat durumu, nakliye edileceği mesafe ve toplama gibi diğer kriterler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma gerçekleştirilmektedir.

  Fiyat teklifi alabilmek için telefon, mail gibi ileşim kanallarından bize ulaşabilir, uzman personellerimiz tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilir ya da evinizin ve eşyalarınızın resim ve videolarını Whatsapp uygulamasından bize gönderebilirsiniz.

 • İstanbul Taşımacılık Hizmetinde Sigorta ?
  Hemen hemen her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de sigorta yaptırmak yanında önemli avantajlar sağlamaktadır.

  Bilhassa eşyalarınızın kırılması,çizilmesi ya da herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda bu zararların telafi edilmesi bu sayede mümkün hale gelecektir.Eğer taşımacılık hizmeti alırken sigorta yapmak istemiyorsanız bu durumun herhangi bir yasal zorunluluğu bulunmamaktadır.Sonuç olarak sigorta yaptırıp yaptırmamak tamamiyle müşterinin tercihine kalmış bir durumdur.

 • İstanbul Taşımacılık Hizmetinde Kaç Personele İhtiyaç Duyulur ?

  Gerekli personel sayısını her ne kadar eşya sayısı, kat durumu gibi kriterler etkili olsa da ortalama olarak 2+1 tipi evler için 3, 3+1 tipi evler 4 veya 5 daha büyük evler için ise 5+ personele ihtiyaç duyulmaktadır.Gönderilen personellerden en az bir tanesi mobilya montaj / demontaj ustası olup eşyalarınızın hasar görmeden taşınmasını sağlarlar.

 • İstanbul Taşımacılık Hizmetinde Eşyalarımı Kimler Paketliyecek ?

  Eşyaların paketlenmesi firmamızla nasıl anlaştığınıza göre değişmektedir. Bu hizmetle alakalı firmamızla özel olarak görüşülmediği takdirde standart nakliye prosedürü uygulanmaktadır.Bu durumda standart paketleme hizmeti dahilinde ev tekstilleri ve mutfak eşyaları sizin tarafınızdan paketlenmektedir,mobilya ve diğer eşyalar ise firmamız tarafından havalı naylon, karton koli, streç ve kraf kağıdıyla en az 2 kat paketlenerek kırılma, çizilme gibi istenmeyen durumların önüne geçmekteyiz. Paketleme işlemini ise firmamız bünyesinde çalışan profesyonel kadromuz tarafından yürütülmektedir.

Adres

Jİstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28