site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

İSTANBUL OFİS NAKLİYE

İstanbul Ofis Nakliye

Ofis ve kurumsal taşıma işlemlerinizde bizi tercih edin ve taşınma telaşınızı bize bırakın siz müşterileriniz ve misafirlerinizle vakit geçirmenin keyfini çıkarın. Gerekli olduğuğu durumlarda kullanılmak üzere ofis eşyalarınızın taşınmasında yardımcı olması için dış cephe asansör hizmetimiz de bulunmaktadır. Dar merdivenlerde ve yüksek katlara ofis taşımak bizim için prolem değil. Asansörlü ofis taşıma sistemleriyle her yüseklikte kata ofis ve iş yerinizi sorunsuz taşıyoruz.Asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde ofis ve büronuzdaki eşyalarınızı hem daha güvenli hem daha hızlı bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Ofis ve iş yeri taşımcılığı diğer tüm taşımacılıklardan farklı olarak daha fazla deneyim ve tecrübe gerekmektedir.Bu nedenle daha deneyimli ve daha pratik kişiler tarafından yapılması çok önemlidir.Biz Mimaroğlu Nakliyat olarak size ofis ve kurumsal taşımacılık hizmeti taleplerinizde uzman personellerimiz ve son teknoloji araçlarımızla bu hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde sunmaya talibiz.

İşyerinizdeki taşınacak malzemelerin fiyatlandırması malzemelerin boyutlarına göre piyasadaki en uygun fiyatlandırma tarafımızca yapılmaktadır.Tarafımızca yapılacak olan işten işe nakliyat sırasında malzemeleriniz bizim garantimiz altındadır.

Ofis malzemeleriniz kırılacak eşyalarınız ya da daha büyük bir iş yerine sahip sizin için değerli olan her türlü iş, araç-gereç ve malzemeleriniz kaliteli ve uygun hizmetimiz sayesinde yeni taşınacağız işyerinize en güvenli hızlı bir biçimde tarafımızdan yapılmaktadır. İşten işe nakliyat sırasında uzman çalışma arkadaşlarımız ile gün içinde her saat ve her yere kaliteli hizmet vererek alanında öncü bir firmayız. İşyerinizdeki taşınacak malzemelerin fiyatlandırması malzemelerin boyutlarına göre piyasadaki en uygun fiyatlandırma tarafımızca yapılmaktadır.

Mimaroğlu Nakliyat olarak ofis ve kurumsal taşımacılık hizmetimizdeki fiyatlandırma sistemi diğer hizmetlerimizdeki fiyatlandırma kriterleri ile benzerlik göstermektedir.Ofis ve kurumsal taşımacılıkta fiyatlandırmamız, taşınacak olan eşya miktarına,eşyaların ortalama ağırlığına ,taşınacak mesafe vb. gibi kriterler göz önünde bulunurularak oluşturulur.Malzemelerinizin fiyatlandırması yapıldıktan sonra herhangi bir ek ücret istememektedir.İşten işe nakliyat sürecinde karşılıklı sözleşme ile süreci güven çerçevesinde .Kurumsal taşımacılık faaliyetlerinde ücretsiz ekspertiz,sigorta,paketleme kolileme,yerleştirme ve temizlik gibi faaliyetleri hızlı ve güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Ofis ve Kurumsal Nakliye;Mimaroğlu Nakliyat olarak ev eşyası gibi ofis ve kurumsal taşımacılık alanında da personellerimiz gerekli bilgi ve donanıma sahiptir.Müşterilerimizin eşyalarını darbelere dayanıklı,çizilmez özel balonlu naylon ambalajla kaplayıp dışarıdan gelebilecek herhangi bir fiziksel darbeye engelliyecek şekilde paketleyip güvenli bir taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Her ambalajlanan paketin üzerine paket içeriğini,nereden toplandığı ve nereye yerleştirimesi gerektiği ile alaklı bilgiler yazılmaktadır.Bu sayede eşyalarınızın yeni adresinizde zaman kaybetmeden ve karışıklık yaşamadan tüm araç gereçler,ortak kullanım araçları ve kişisel eşyalar yerli yerine konulur.Evrak dolaplarında bulunan klasörleriniz ve dosyalarnız tek tek numaralandırılıp etiketlenmektedir ardından yeni adresinizde bu dosya ve evraklar aynı sıra ile yerleşim işlemi sonuçlandırılır.

Mimaroğlu Nakliyat olarak alanında piyasanın en uygun fiyatlarına sahip taşıma ve lojistik işini yapan yenilikçi bir firmayız. Malzemelerinizin fiyatlandırması yapıldıktan sonra herhangi bir ek ücret istememektedir.Tarafımızca yapılacak olan işten işe nakliyat sırasında malzemeleriniz bizim garantimiz altındadır. Bu süreçte karşılıklı sözleşme ile süreci güven içerisinde yönetmekteyiz.Kurumsal taşımacılık faaliyetlerinde ücretsiz ekspertiz,sigorta,paketleme kolileme,yerleştirme ve temizlik gibi faaliyetleri hızlı ve güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.Şirket politikalarının nakliyat şirketlerinden talep ettiği genel evraklara ve şartlara çok iyi bir şekilde hakim olan taşımacılık firmalarından biriyiz.

Adres

İstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28