site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

İSTANBUL EVDEN EVE

İstanbul Evden Eve

Türkiye'de ki en güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmalardan biri olan Mimaroğlu Nakliyat İstanbul Taşımacılık hizmetiyle karşınızdadır. Firmamız nakliyat ile alakalı her türlü hizmeti hızlı,güvenilir ve uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.Mimaroğlu Nakliyat Türkiye'nin tüm illerine kusursuz hizmet sunmaktadır.

Mimaroğlu Nakliyat firması kendisini uzun yıllardan beri sürekli olarak geliştirerek ve yenileyerek bugünlere kadar gelmiştir. Mimaroğlu Nakliyat kurulduğu günden bugüne kadar faaliyetlerine her zaman bir yenisini eklemeyi başarmıştır.Mimaroğlu Nakliyat artık günümüzde, evden eve nakliyat,ofis ve kurumsal taşımacılık, antika eşya nakliyesi,etkinlik ve müze nakliyesi,parça taşıma ve lüks eşya nakliyesi gibi faaliyetleri yerine getirmektedir.Mimaroğlu Nakliyat’ın öncelikli hedefi müşterilerimizin güven ve memnuniyetini kazanmaktır. Günün taşımacılık anlayışına uygun, kaliteli ve standartlarda hizmet vermekteyiz.

Günümüzde insanların sürekli yer değiştirmesi ile taşımacılık sektöründe ihtiyaç da artmıştır. taşımacılığın artması ile bu alanda hizmet veren firmalarda artış göstermiştir. Evden eve taşımacılık sektöründe en önemli şey ise müşteri memnuniyetidir. Evden eve nakliyat işleminin ilk aşaması ekspertiz görüşmesidir.Bünyemizde çalışan uzman eksperlerimiz ilk önce evinize gelip daha sonra taşınılacak eve giderek gerekli ekspertiz işlemini yapmaktadır.Ekspertiz aşamasının sonunda kullanılması gereken araç gereç belirlenir ve fiyatlandırma yapılır .Ekspertiz işlemleri için kesinlikle extra bir ücret talep edilmemektedir. Nakliye işlemine başlamadan önce herhangi bir sorun çıkması durumunda her iki tarafında problem yaşamaması adıına sigorta işlemi yapılmaktadır.Taşınma sırasında eşyalarınız sigortalı olduğu için zarar görse bile anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. Mimaroğlu Nakliyat sektöründe yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile siz değerli müşterilerimize Türkiye'nin dört bir yanından dört bir yanına kusursuz hizmet anlayışıyla evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.Esas amacımız, siz değerli müşterilerimize, almış olduğunuz hizmetin kalitesini yansıtabilmektir.

Villalarda, rezidanslarda, sitelerde bulunan tüm eşyalarınızı firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Öncellikle masa, dolap, kabin gibi mobilyaların alanında uzman marangozlarımız tarafından sökümü gerçekleştirilmekte ve daha sonra ambalajlama işlemleri tamamlanmaktadır. Firmamız her türlü eşyaya özel ambalajlar ile temin etmektedir. İstanbul ev taşıma personelleri, indirme, yükleme, montaj gibi uygulamalar sırasında yüklerin en küçük bir fiziksel zarara maruz kalmasını engellemektedir. Ayrıca tüm işlemler sadece alanında belirli bir uzmanlığı yakalamış olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Taşınma işlemlerinde eşyaların miktarı, taşınılacakmesafe veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.

Mimaroğlu Nakliyat Diğer Popüler Nakliyat Hizmetleri

 • İstanbul Evden Eve Nakliyat
 • İstanbul Evden Eve Taşımacılık
 • İstanbul Evden Eve Nakliye
 • İstanbul İşten İşe Nakliyat
 • İstanbul İşten İşe Nakliye
 • İstanbul İşten İşe Taşımacılık
 • İstanbul Ofis Nakliyat
 • İstanbul Ofis Nakliye
 • İstanbul Ofis Taşımacılık
 • İstanbul Kurumsal Nakliyat

İstanbul Evden Eve Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • İstanbul Evden Eve Taşımacılıkta fiyatlandırma nasıl belirlenir ?
  Nakliyat hizmetinin fiyatları belirlenirken taşınacak eşyaların sayısı, kat durumu, nakliye edileceği mesafe ve toplama gibi diğer kriterler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma gerçekleştirilmektedir.

  Fiyat teklifi alabilmek için telefon, mail gibi ileşim kanallarından bize ulaşabilir, uzman personellerimiz tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilir ya da evinizin ve eşyalarınızın resim ve videolarını Whatsapp uygulamasından bize gönderebilirsiniz.

 • İstanbul Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde Sigorta ?
  Hemen hemen her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de sigorta yaptırmak yanında önemli avantajlar sağlamaktadır.

  Bilhassa eşyalarınızın kırılması,çizilmesi ya da herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda bu zararların telafi edilmesi bu sayede mümkün hale gelecektir.Eğer taşımacılık hizmeti alırken sigorta yapmak istemiyorsanız bu durumun herhangi bir yasal zorunluluğu bulunmamaktadır.Sonuç olarak sigorta yaptırıp yaptırmamak tamamiyle müşterinin tercihine kalmış bir durumdur.

 • İstanbul Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde Kaç Personele İhtiyaç Duyulur ?

  Gerekli personel sayısını her ne kadar eşya sayısı, kat durumu gibi kriterler etkili olsa da ortalama olarak 2+1 tipi evler için 3, 3+1 tipi evler 4 veya 5 daha büyük evler için ise 5+ personele ihtiyaç duyulmaktadır.Gönderilen personellerden en az bir tanesi mobilya montaj / demontaj ustası olup eşyalarınızın hasar görmeden taşınmasını sağlarlar.

 • İstanbul Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde Eşyalarımı Kimler Paketliyecek ?

  Eşyaların paketlenmesi firmamızla nasıl anlaştığınıza göre değişmektedir. Bu hizmetle alakalı firmamızla özel olarak görüşülmediği takdirde standart nakliye prosedürü uygulanmaktadır.Bu durumda standart paketleme hizmeti dahilinde ev tekstilleri ve mutfak eşyaları sizin tarafınızdan paketlenmektedir,mobilya ve diğer eşyalar ise firmamız tarafından havalı naylon, karton koli, streç ve kraf kağıdıyla en az 2 kat paketlenerek kırılma, çizilme gibi istenmeyen durumların önüne geçmekteyiz. Paketleme işlemini ise firmamız bünyesinde çalışan profesyonel kadromuz tarafından yürütülmektedir.

Adres

İstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28