site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

İSTANBUL PARÇA EŞYA TAŞIMA

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Parça eşya nakliyesi diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi oldukça talep gören faaliyetlerimizdendir.20 yılı aşkın süredir parça eşya taşımacılığında büyük bir emek ve çaba göstermekteyiz.Parça eşya taşımacılığın diğer bir adı parsiyel taşımacılık olan bu hizmet müşterilerimize kargo taşımacılığı hizmeti verir. Firmamızda diğer tüm nakliyat faaliyetlerinde olduğu gibi parsiyel taşımacılık hizmetide sigortalı olarak yapılmaktadır.Parsiyel taşımacılıkta aklınıza gelebilecek her türlü eşyayı taşımaktayız.Ofis eşyası,ev eşyası,yeni aldığınız eşyalar farketmeksizin istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz.

Şehiriçi parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde minimum 6 maksimum 10 parça eşyanızı taşıyabiliyoruz.Alanında uzman ve güvenilir kadromuz ile tüm eşyalarınızı istediğiniz yere belirli bir plan çerçevesinde sistemli olarak taşımaktayız.

Geniş filomuz ile ilçeden ilçeye istediğiniz zamanda kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz.Taşınma esnasında baş gösteren kırılma çizilme kaybolma gibi sorunları uzman personelimiz aracılığı ile sıfıra indirmekteyiz. Taşınma sürecine başlamadan önce karşılıklı görüşmeler gerçekleştirilerek ilçeden ilçeye nakliyat işlemi için plan ve zamanlama ayarlanmaktadır. Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Süreci en iyi şekilde yönetmemiz için karşılıklı görüşmenin yapılmasına ve planlamaya üst düzey önem vermekteyiz. İlçeden ilçeye nakliyat sırasında ürünlerinizin paketleme süreci tarafımızca tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçtikten sonra nakliye planlamasının ve sürecini beraber çıkaralım. Size uygun araçlarımızı belirleyelim ve taşınacak eşya ve gidilecek yere göre fiyatlandırmasını yapalım. Bizimle iletişime geçerek aklınızdaki bütün soruları sorabilir ön bilgilendirme alabilirsiniz. İlçeden ilçeye taşımacılık hizmetinde alanında tecrübeli ve uzun yıllardır hizmet veren Mimaroğlu Nakliyat olarak sizin memnuniyetinizi sağlamak için güvenli hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmenizdir. Paketleme aşamasından yeni taşındığınız adreste yerleştirme aşamasına kadar bütün noktalarda kaliteli hizmet vermekteyiz.

Adres

İstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28