site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

ANTİKA EŞYA DEPOLAMA

Antika Eşya Depolama

Mimaroğlu Nakliyat diğer hizmetlerinde gösterdiği titiz çalışmalarını antika eşya depolama hizmetlerinde de aynı özeni göstermektedir. Antika eşyalar oldukça narin ve kırılgan objeler olması sebebiyle depolanmasında son derece titiz ve hassas davranılarak gereken özen gösterilmektedir.

Antika eşyalarınız diğer eşyalara göre daha hassas olmaları sebebiyle daha çok dikkat ve itina gerektirir.Antika eşyaların depolanmasındaki en büyük problem nem, rutubet ve güneş ışınlarıdır. Mimaroğlu Nakliyat nem, rutubet ve bakteri oluşumuna karşı daha hassas olan bu eşyalara karşı son derece sağlıklı ortamlarda depolama hizmeti sağlamaktadır.

Bu işin ciddiyetinin farkında olan Mimaroğlu Nakliyat ve uzman personellerimiz eşyalarınız gelmeden önce depolarımızı uluslararası hijyen standartlara uygun olarak titizlikle temizleyerek ve ilaçlamadan geçirerek antika eşya depolarında bakteri ve rutubet oluşumunu önlemek için gerekli tedbirleri almaktadır. Özel havalandırma sistemi bulunan depolarımızda profesyonel çalışanlarımız tarafından ambalajlanan eşyalarınız devrilip zarar görmemesi için sabitlenerek yerleştirilmekte ve deponun anahtarı size teslim edilmektedir. Antika eşya depolama hizmetinde son derece hassas davranılması gerektiğinin bilincinde olan personellerimiz eşyalarınızı büyük titizlikle ambalajlayarak depolarımıza güvenli bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca eşyalarınız herhangi, bir hasara karşılık olarak sigortalanarak firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır. Antika ürünlerin taşıma esnasında nasıl bir uygulama içinde bulunacağı konusunda personelimiz eğitim almış durumdadır.

Yıllarca değer vererek sakladığınız antika eşyalarınızı daha uzun yıllar yıpranmadan ve zarar görmeden muhafaza etmek istiyorsanız Mimaroğlu Nakliyat güvencesinden faydalanabilirsiniz. Değerli antikalarınız uzman personellerimiz tarafından zarar görmeden depolara taşınmakta ve eşyalarınızın zarar görmemesi için sigorta hizmeti sunularak sizlere sağlanan hizmetlerimizde sınırsız destek sağlanmaktadır.

Mimaroğlu Nakliyat antika eşyalarınızın taşınması sırasında bütün teknolojik araç ve teknikleri kullanarak eşyalarınızı güvenle depolarımıza ulaştırmaktadır. Eşyalarınızın tozlanma ve kirlenmesini önlemek için paketleme ve ambalajlaması gerçekleştirilerek muhafaza edildiği süre içerisinde de korunmaktadır. Antika eşyalarınıza en az sizin kadar değer verecek, özenle ve güvenle muhafaza edecek bir firma arıyorsanız kesinlikle Mimaroğlu Nakliyat firmamızın kaliteli hizmetlerinden faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Şehirler Arası Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Şehirler Arası Taşımacılıkta fiyatlandırma nasıl belirlenir ?
  Nakliyat hizmetinin fiyatları belirlenirken taşınacak eşyaların sayısı, kat durumu, nakliye edileceği mesafe ve toplama gibi diğer kriterler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma gerçekleştirilmektedir.

  Fiyat teklifi alabilmek için telefon, mail gibi ileşim kanallarından bize ulaşabilir, uzman personellerimiz tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilir ya da evinizin ve eşyalarınızın resim ve videolarını Whatsapp uygulamasından bize gönderebilirsiniz.

 • Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetinde Sigorta ?
  Hemen hemen her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de sigorta yaptırmak yanında önemli avantajlar sağlamaktadır.

  Bilhassa eşyalarınızın kırılması,çizilmesi ya da herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda bu zararların telafi edilmesi bu sayede mümkün hale gelecektir.Eğer taşımacılık hizmeti alırken sigorta yapmak istemiyorsanız bu durumun herhangi bir yasal zorunluluğu bulunmamaktadır.Sonuç olarak sigorta yaptırıp yaptırmamak tamamiyle müşterinin tercihine kalmış bir durumdur.

 • Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetinde Kaç Personele İhtiyaç Duyulur ?

  Gerekli personel sayısını her ne kadar eşya sayısı, kat durumu gibi kriterler etkili olsa da ortalama olarak 2+1 tipi evler için 3, 3+1 tipi evler 4 veya 5 daha büyük evler için ise 5+ personele ihtiyaç duyulmaktadır.Gönderilen personellerden en az bir tanesi mobilya montaj / demontaj ustası olup eşyalarınızın hasar görmeden taşınmasını sağlarlar.

 • Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetinde Eşyalarımı Kimler Paketliyecek ?

  Eşyaların paketlenmesi firmamızla nasıl anlaştığınıza göre değişmektedir. Bu hizmetle alakalı firmamızla özel olarak görüşülmediği takdirde standart nakliye prosedürü uygulanmaktadır.Bu durumda standart paketleme hizmeti dahilinde ev tekstilleri ve mutfak eşyaları sizin tarafınızdan paketlenmektedir,mobilya ve diğer eşyalar ise firmamız tarafından havalı naylon, karton koli, streç ve kraf kağıdıyla en az 2 kat paketlenerek kırılma, çizilme gibi istenmeyen durumların önüne geçmekteyiz. Paketleme işlemini ise firmamız bünyesinde çalışan profesyonel kadromuz tarafından yürütülmektedir.

Adres

İstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28