site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

OFİS EŞYASI DEPOLAMA

Ofis Eşyası Depolama Hizmetleri

Ofis depolama hizmetimizde sizin ofisinizde yer alan belirli ürünlerin ya da ofisinizin bütününü dilediğiniz süre aralığında depolayıp, güvenliğini sağlıyoruz.Bu aralık günlük,haftalık,aylık ya da dilerseniz yıllık şeklinde olabilmektedir.Ofis eşyalarınızın depolanması hizmeti diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi sigortalı olarak yapılmaktadır.Dilediğiniz bütün ofis eşyalarınıza fiziksel herhangi bir zarar gelmemesi adına kesinlikle rutubet almayan özel depolarımızda muhafaza ediyoruz. Depolama hizmetinin fiyatlandırılması için bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde size göndereceğimiz uzman personelimizle ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti de vermekteyiz

Eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi adına rutubet,toz,kir gibi problemlerin olmadığı özel depolarımızda muhafaza ediyoruz.Depolarımızda eşyalarınızın güvenliğini sağlamak amacıyla 7/24 kamerayla takibi yapılmaktadır.Ayrıca günümüzdeki COVID-19 salgını sebebiyle depolarımızın ve eşyalarınızın sterilizasyonu düzenli aralıklarla yapılmaktadır.

Ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınız için nasıl bir depolama alanı ve çalışma yapmamız gerektiğinin planlamasını yapıyoruz. Eşyalarınız depolarımızda dilediğiniz süre boyunca kalabilir.Eşyalarını depolatmak isteyenler için 7/24 takip edilebilen depolarda hizmet sunuyoruz. Bu sayede eşyalarınızı kameralı güvenlik sistemleri ile takip ederek, eşyalarınızı koruma altına alıyoruz. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneklerimiz sayesinde eşyalarınızı kalite standartları çerçevesinde saklıyoruz. Bu sayede fiyat konusunda zor durumda kalmadan ev eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz. Depolama hizmetleri sırasında sizlere sunulmuş olan fırsatlar önemlidir. İyi bir hizmet almak adına dikkat etmeniz gereken birkaç detay mevcuttur. Alanların temiz ve hijyenik olması ilk önceliğiniz olmalıdır. Tamamıyla temiz ve tozsuz bir alan her daim avantaj sağlar. Bunun yanında ısı ve ışık izolasyonunu sağlanması yani eşyaların güneş ışığından korunması önem teşkil eder. Ortamın durumuna göre eşyalarınızı depolara teslim etmemiz önemlidir. Firmamız temiz ve standartlara uygun olan alanları sayesinde bu konuda sorunsuz hizmet sağlar. Ekiplerimizin titiz ve dikkatli çalışmaları sayesinde her an oluşabilecek sorunlar tespit edilip çözülmektedir.

Mimaroğlu evden eve taşımacılık hizmeti veren şirketimiz, İstanbul eşya depolama şirketleri içerisinde hem güvenilir, hem de en uygun fiyatlarla bu hizmeti sunan firmadır. Kurumsal bir şirket vasfı ile hizmetlerimiz, oldukça güvenilirdir. Eşya depolama hizmeti, bu hizmeti verdiğimiz ilk günden beri, sıkça müşterilerimizin firmamızdan talep etmiş olduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Bu tercih sebeplerinin başında ise, ekonomik fiyatlarla ve aynı zamanda garantili bir şekilde eşya depolama hizmetini veriyor olmamızdır. Firmamız gibi çok fazla eşya depolama şirketleri bulunmaktadır. Firmamızın diğer eşya depolama şirketlerinden farkı ise, kaliteden ödün vermeden ve hiç bir şekilde garantisiz eşya depolama yapmamasıdır. Bu durum ise otomatik olarak müşterilerimizde güven duygusunu ortaya çıkartmaktadır.

Mimaroğlu Nakliyat antika eşyalarınızın taşınması sırasında bütün teknolojik araç ve teknikleri kullanarak eşyalarınızı güvenle depolarımıza ulaştırmaktadır. Eşyalarınızın tozlanma ve kirlenmesini önlemek için paketleme ve ambalajlaması gerçekleştirilerek muhafaza edildiği süre içerisinde de korunmaktadır. Antika eşyalarınıza en az sizin kadar değer verecek, özenle ve güvenle muhafaza edecek bir firma arıyorsanız kesinlikle Mimaroğlu Nakliyat firmamızın kaliteli hizmetlerinden faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ofis Eşyası Depolama Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Ofis Eşyası Depolama fiyatlandırma nasıl belirlenir ?
  Nakliyat hizmetinin fiyatları belirlenirken taşınacak eşyaların sayısı, kat durumu, nakliye edileceği mesafe ve toplama gibi diğer kriterler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma gerçekleştirilmektedir.

  Fiyat teklifi alabilmek için telefon, mail gibi ileşim kanallarından bize ulaşabilir, uzman personellerimiz tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilir ya da evinizin ve eşyalarınızın resim ve videolarını Whatsapp uygulamasından bize gönderebilirsiniz.

 • Ofis Eşyası Depolama Hizmetinde Sigorta ?
  Hemen hemen her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de sigorta yaptırmak yanında önemli avantajlar sağlamaktadır.

  Bilhassa eşyalarınızın kırılması,çizilmesi ya da herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda bu zararların telafi edilmesi bu sayede mümkün hale gelecektir.Eğer taşımacılık hizmeti alırken sigorta yapmak istemiyorsanız bu durumun herhangi bir yasal zorunluluğu bulunmamaktadır.Sonuç olarak sigorta yaptırıp yaptırmamak tamamiyle müşterinin tercihine kalmış bir durumdur.

 • Ofis Eşyası Depolama Hizmetinde Kaç Personele İhtiyaç Duyulur ?

  Gerekli personel sayısını her ne kadar eşya sayısı, kat durumu gibi kriterler etkili olsa da ortalama olarak 2+1 tipi evler için 3, 3+1 tipi evler 4 veya 5 daha büyük evler için ise 5+ personele ihtiyaç duyulmaktadır.Gönderilen personellerden en az bir tanesi mobilya montaj / demontaj ustası olup eşyalarınızın hasar görmeden taşınmasını sağlarlar.

 • Ofis Eşyası Depolama Hizmetinde Eşyalarımı Kimler Paketliyecek ?

  Eşyaların paketlenmesi firmamızla nasıl anlaştığınıza göre değişmektedir. Bu hizmetle alakalı firmamızla özel olarak görüşülmediği takdirde standart nakliye prosedürü uygulanmaktadır.Bu durumda standart paketleme hizmeti dahilinde ev tekstilleri ve mutfak eşyaları sizin tarafınızdan paketlenmektedir,mobilya ve diğer eşyalar ise firmamız tarafından havalı naylon, karton koli, streç ve kraf kağıdıyla en az 2 kat paketlenerek kırılma, çizilme gibi istenmeyen durumların önüne geçmekteyiz. Paketleme işlemini ise firmamız bünyesinde çalışan profesyonel kadromuz tarafından yürütülmektedir.

Adres

İstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28