site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

İSTANBUL NAKLİYAT

İstanbul Nakliyat

Mimaroğlu Nakliyat firması kendisini uzun yıllardan beri sürekli olarak geliştirerek ve yenileyerek bugünlere kadar gelmiştir. Mimaroğlu Nakliyat kurulduğu günden bugüne kadar faaliyetlerine her zaman bir yenisini eklemeyi başarmıştır.Mimaroğlu Nakliyat artık günümüzde, evden eve nakliyat,ofis ve kurumsal taşımacılık, antika eşya nakliyesi,etkinlik ve müze nakliyesi,parça taşıma ve lüks eşya nakliyesi gibi faaliyetleri yerine getirmektedir.Mimaroğlu Nakliyat’ın öncelikli hedefi müşterilerimizin güven ve memnuniyetini kazanmaktır. Günün taşımacılık anlayışına uygun, kaliteli ve standartlarda hizmet vermekteyiz.

Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda kriter sıralamasına göre nakliye işlemi gerçekleştirilir. Ev eşyalarını öncelikle tabak, bardak, giyisi, kitap, kişisel eşyalarınız karton kolilerde düzenli bir istifleme yaparak koli içine ya da plastik dubalara yerleştirilir. Giyisiler için müşterilerimizin isteği doğrultusunda araç içinde dolap ve askılık bulundurularak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Günümüzde insanların sürekli yer değiştirmesi ile taşımacılık sektöründe ihtiyaç da artmıştır. taşımacılığın artması ile bu alanda hizmet veren firmalarda artış göstermiştir. Evden eve taşımacılık sektöründe en önemli şey ise müşteri memnuniyetidir.

Evden eve nakliyat işleminin ilk aşaması ekspertiz görüşmesidir.Bünyemizde çalışan uzman eksperlerimiz ilk önce evinize gelip daha sonra taşınılacak eve giderek gerekli ekspertiz işlemini yapmaktadır.Ekspertiz aşamasının sonunda kullanılması gereken araç gereç belirlenir ve fiyatlandırma yapılır .Ekspertiz işlemleri için kesinlikle extra bir ücret talep edilmemektedir.

Nakliye işlemine başlamadan önce herhangi bir sorun çıkması durumunda her iki tarafında problem yaşamaması adıına sigorta işlemi yapılmaktadır.Taşınma sırasında eşyalarınız sigortalı olduğu için zarar görse bile anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. Mimaroğlu Nakliyat sektöründe yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile siz değerli müşterilerimize Türkiye'nin dört bir yanından dört bir yanına kusursuz hizmet anlayışıyla evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.Esas amacımız, siz değerli müşterilerimize, almış olduğunuz hizmetin kalitesini yansıtabilmektir.

Villalarda, rezidanslarda, sitelerde bulunan tüm eşyalarınızı firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Öncellikle masa, dolap, kabin gibi mobilyaların alanında uzman marangozlarımız tarafından sökümü gerçekleştirilmekte ve daha sonra ambalajlama işlemleri tamamlanmaktadır. Firmamız her türlü eşyaya özel ambalajlar ile temin etmektedir. İstanbul ev taşıma personelleri, indirme, yükleme, montaj gibi uygulamalar sırasında yüklerin en küçük bir fiziksel zarara maruz kalmasını engellemektedir. Ayrıca tüm işlemler sadece alanında belirli bir uzmanlığı yakalamış olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Taşınma işlemlerinde eşyaların miktarı, taşınılacakmesafe veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.

Şehiriçi evden eve nakliyat işlemleri kamyonet ya da kamyon ile eşyaların durumuna göre, taşınılacak olan mahalle,sokak ve apartmanın yapısına göre oldukça değişkenlik göstermektedir ve profesyonellerce tüm sürecin detaylı bir şekilde planlanması gerekir.Aksi halde plansız ve alalade bir ekiple çalıştığınız için hasar masraflarınız nakliyat masraflarınızdan çok daha fazla hala gelebilir.Bu yüzden Mimaroğlu Nakliyat gibi alanında uzman kişilerin bünyesinde bulunduğlu firmalarla çalışmanız hem cebiniz için hem de eşyalarınızın zarar görmemesi için en uygun seçenek olacaktır.

Adres

İstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28