site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

ATALAR NAKLİYAT HİZMETİ

Atalar Nakliyat Hizmeti

Atalar evden eve taşımacılık istek ve taleplerinizi 7 /24 çağrı merkezimiz ile paylaşabilirsiniz. Atalar nakliye işleriniz tamamen profesyonel imkanlar ve son teknoloji araç gereçler yardımıyla yapılmaktadır. Bütçenize göre en uygun evden eve taşıma fiyatlarımız sizleri beklemektedir. Siz de hizmet bölgemizde yaşıyorsanız ve taşınmak istiyorsanız bize hemen ulaşın.

Atalar evden eve nakliyat görevinde sizi hiç yormadan aynı gün içerisinde evlerinizi taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Tüm eşyalar ve mobilyalarınız firmamızın verdiği garanti ile korunmaktadır. Atalar nakliyat bizim işimiz ve tüm incelikleri göz önünde bulundurarak çalışmaktayız.

Atalar evden eve taşımacılık ücret bakımından işlem sonuna kadar kesinlikle herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz. Taşınmanın ardından yapılan sunum aşamasından sonra eşyaların hasar kontrolü ardından ödeme talep ediyoruz.

Atalar şehirler arası evden eve taşımacılık çalışmasında sadece size özel araçları yola çıkartıyoruz. Taşıma esnasından diğer müşterilerimiz ile eşyalarınızı aynı araçta göndermiyoruz. Evden eve taşınma ve sonunda eksiksiz memnuniyet görevimizin asıl amacıdır. Mimaroğlu nakliyat ile biz sizin eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde taşırken siz de diğer işlerinizle ve misafirlerinizle günün keyfini çıkartın.

Mimaroğlu Nakliyat garantisi ile siz de tüm eşyalarınızı güvenle taşınma işlemini yaptırabilirsiniz. Sigortalı evden eve nakliyat sözleşmesi düzenlememiş olsak bile tüm eşyalar emanetimizdir. Eşyalarınızı kendi eşyamız değerinde görüp hassasiyetimizi evinizin taşınması bitene dek sürdürmekteyiz. Atalar evden eve taşımacılık yaptırırken sigorta sözleşmesi sadece talep edilen durumlarda hazırlanmaktadır. Bu sözleşmeye ek olan tüm eşyalar uzman çalışmamıza ek olarak tam anlamıyla sigortalanmaktadır.

Atalar evden eve nakliyat fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiyi iletişim numaramızı arayıp en kısa sürede öğrenebilirsiniz. Atalar şehir içi nakliyat sektöründe aranılan firmaların başında gelmektedir. Eşyalarınıza en az sizin gösterdiğiniz özeni gösteren firmamız sizden aldığı destekle her geçen gün hizmet ağını genişletmeyi başarmıştır. Gelişen teknoloji ve çağın gerekliliklerini yakından takip eden firmamız; eşya taşıma sırasında meydana gelebilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçebilmek, oluşabilecek hasarları minimize edebilmek için ambalaj ve paketleme malzemelerini eşyanın tabiatına uygun şekilde seçmekte, taşınma işlemine başlamadan önce eşyalarınızın değer tespitine göre sigorta teklifi sunmaktadır. Taşındıktan sonra tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız uzman personellerimizce montajlanır, kontrolleri yapılarak teslim edilir.

Atalar Bölgesinde Verdiğimiz Pöpüler Hizmetler

  • Atalar evden eve nakliyat
  • Atalar taşımacılık
  • Atalar nakliye
  • Atalar işten işe nakliyat
  • Atalar ofis taşımacılığı
  • Atalar antika eşya taşımacılığı
  • Atalar eşya depolama
  • Atalar parça eşya nakliyesi
  • Atalar evden eve nakliye
  • Atalar asansörlü nakliyat
Adres

Jİstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28