site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Şehirlerarası Nakliyat

Günümüzde nakliye hizmetleri evden eve taşımacılık ofis taşımacılığı hizmetlerinin gelişmesi ile bireylere daha iyi hizmet vermek için alanında uzman kişilerle ne firmalarla çalışılması gerektiği ortadadır.Kişilerin kendi başlarına ya da tanıdık çevresiyle yaptıkları taşıma faaliyetleri birçok sorun doğurmakta bu da taşınan eşyaların hasar alması çizilmesi gibi sorunları beraberinde getirmektedir. Bu sorunlar arasında çizilme, kaybolma, kırılma gibi problemler sorunların başında gelmektedir.Mimaroğlu Nakliyat olarak sizlerin eşyalarını ya da ofis malzemelerini sorunsuz bir şekilde yeni taşınacağız adrese teslim etmekte ve bu süreci en iyi şekilde yönetmekteyiz. Eşyaların taşınması sürecinde eşyalarınız bizim garantimiz altındadır. Taşınma sürecinde birinci ve en temel hedefimiz sizlerin memnuniyetidir.Mimaroğlu Nakliyat her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sizin memnuniyetinizin nasıl sağlandığını gayet iyi bir şekilde bilmekte ve taşınma sürecinde görevimizi bilinçli ve alanında uzman arkadaşlarımız ile icra etmekteyiz.

Evden eve, şehirden şehire yurtdışına hizmetlerimiz bulunduğu gibi güzel ülkemizin bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz. Mimaroğlu Nakliyat olarak taşınacak malzeme veya gidilecek yeni bir adres ayırt etmeksizin çalışmalarımızı özenli bir şekilde sürdürmekteyiz.

Geniş filomuz ile ilçeden ilçeye istediğiniz zamanda kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz.Taşınma esnasında baş gösteren kırılma çizilme kaybolma gibi sorunları uzman personelimiz aracılığı ile sıfıra indirmekteyiz. Taşınma sürecine başlamadan önce karşılıklı görüşmeler gerçekleştirilerek ilçeden ilçeye nakliyat işlemi için plan ve zamanlama ayarlanmaktadır. Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Süreci en iyi şekilde yönetmemiz için karşılıklı görüşmenin yapılmasına ve planlamaya üst düzey önem vermekteyiz. İlçeden ilçeye nakliyat sırasında ürünlerinizin paketleme süreci tarafımızca tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Kırılma çizilme kaybolma gibi zararların ortaya çıkmaması için taşınma öncesinde paketleme önem arz etmektedir. Bu nedenle paketlemeler tarafımızca ve özverili bir şekilde icra edilir. Eşyalarınız sizin yeni adresinizde kolaylık sağlamanız için paket bilgileri üzerine girilir.Paketleme sırasında kırılacak eşyalarınız koruyucu malzemeler ile özenle paketlenmektedir. Bunun yanı sıra çizilecek eşyalarınız ya da herhangi bir zarar görebilecek malzemeleriniz zararı önleyecek koruyucu malzemeler ile güvence altına alınmaktadır. Bu süreç iyi yönetildiği zaman eşyalarınızın hiçbir zarar görmemesini garanti etmekteyiz. Taşınma sürecinde diğer bir dikkat edilmesi gereken nokta ise taşınma sırasında eşyaların başına gelecek zararları önlemektir.Tecrübeli elemanlarımız taşınma sırasında başa gelebilecek sorunları sıfıra indirmektedir. Taşınmanın yapılacağı yerin çok katlı olması bizim için problem değildir. Biz kaliteli ekipmanlar ile çalışmakta ve çok katlı binalarda asansör sistemi kullanmaktayız. Fiyatlandırma taşınacak malzemenin çokluğu, hizmetinize sunulacak araç ile doğru orantılıdır. Firmamız lojistik alanında en uygun fiyatlara sahip olup müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

İlçeden ilçeye nakliyat sırasında büyük araç hizmeti almak bireylere daha maliyetli olacaktır. Günümüz şartlarında bireylerin maliyetlerden kaçındığını ve uygun hizmet almak istediğini farkında olduğumuz için bireylere onlara uygun araçlar sunarak hizmet kalitemizi artırmakta ve uygun fiyatlar sunmaktayız. Filomuzda bulunan küçük nakliye araçları sayesinde ofis eşyalarınızı veya daha az malzemelerinizi uygun fiyatlara nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Bize ulaşın ve ilçeden ilçeye yapılacak olanı nakliye hizmetini birlikte planlayalım.

Kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçtikten sonra nakliye planlamasının ve sürecini beraber çıkaralım. Size uygun araçlarımızı belirleyelim ve taşınacak eşya ve gidilecek yere göre fiyatlandırmasını yapalım. Bizimle iletişime geçerek aklınızdaki bütün soruları sorabilir ön bilgilendirme alabilirsiniz. İlçeden ilçeye taşımacılık hizmetinde alanında tecrübeli ve uzun yıllardır hizmet veren Mimaroğlu Nakliyat olarak sizin memnuniyetinizi sağlamak için güvenli hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmenizdir. Paketleme aşamasından yeni taşındığınız adreste yerleştirme aşamasına kadar bütün noktalarda kaliteli hizmet vermekteyiz.

Mimaroğlu Nakliyat Diğer Popüler Nakliyat Hizmetleri

 • Şehirlerarasi Evden Eve Nakliyat
 • Bursa Evden Eve Taşımacılık
 • Kocaeli Evden Eve Nakliye
 • Sakarya İşten İşe Nakliyat
 • Düzce İşten İşe Nakliye
 • İzmir İşten İşe Taşımacılık
 • Ankara Ofis Nakliyat
 • Sakarya Ofis Nakliye
 • Düzce Ofis Taşımacılık
 • Bolu Kurumsal Nakliyat

Şehirler Arası Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Şehirler Arası Taşımacılıkta fiyatlandırma nasıl belirlenir ?
  Nakliyat hizmetinin fiyatları belirlenirken taşınacak eşyaların sayısı, kat durumu, nakliye edileceği mesafe ve toplama gibi diğer kriterler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma gerçekleştirilmektedir.

  Fiyat teklifi alabilmek için telefon, mail gibi ileşim kanallarından bize ulaşabilir, uzman personellerimiz tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilir ya da evinizin ve eşyalarınızın resim ve videolarını Whatsapp uygulamasından bize gönderebilirsiniz.

 • Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetinde Sigorta ?
  Hemen hemen her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de sigorta yaptırmak yanında önemli avantajlar sağlamaktadır.

  Bilhassa eşyalarınızın kırılması,çizilmesi ya da herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda bu zararların telafi edilmesi bu sayede mümkün hale gelecektir.Eğer taşımacılık hizmeti alırken sigorta yapmak istemiyorsanız bu durumun herhangi bir yasal zorunluluğu bulunmamaktadır.Sonuç olarak sigorta yaptırıp yaptırmamak tamamiyle müşterinin tercihine kalmış bir durumdur.

 • Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetinde Kaç Personele İhtiyaç Duyulur ?

  Gerekli personel sayısını her ne kadar eşya sayısı, kat durumu gibi kriterler etkili olsa da ortalama olarak 2+1 tipi evler için 3, 3+1 tipi evler 4 veya 5 daha büyük evler için ise 5+ personele ihtiyaç duyulmaktadır.Gönderilen personellerden en az bir tanesi mobilya montaj / demontaj ustası olup eşyalarınızın hasar görmeden taşınmasını sağlarlar.

 • Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetinde Eşyalarımı Kimler Paketliyecek ?

  Eşyaların paketlenmesi firmamızla nasıl anlaştığınıza göre değişmektedir. Bu hizmetle alakalı firmamızla özel olarak görüşülmediği takdirde standart nakliye prosedürü uygulanmaktadır.Bu durumda standart paketleme hizmeti dahilinde ev tekstilleri ve mutfak eşyaları sizin tarafınızdan paketlenmektedir,mobilya ve diğer eşyalar ise firmamız tarafından havalı naylon, karton koli, streç ve kraf kağıdıyla en az 2 kat paketlenerek kırılma, çizilme gibi istenmeyen durumların önüne geçmekteyiz. Paketleme işlemini ise firmamız bünyesinde çalışan profesyonel kadromuz tarafından yürütülmektedir.

Adres

İstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28