site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

HASANPAŞA NAKLİYAT HİZMETİ

Hasanpaşa Nakliyat Hizmeti

Hasanpaşa evden eve taşımacılık istek ve taleplerinizi 7 /24 çağrı merkezimiz ile paylaşabilirsiniz. Hasanpaşa nakliye işleriniz tamamen profesyonel imkanlar ve son teknoloji araç gereçler yardımıyla yapılmaktadır. Bütçenize göre en uygun evden eve taşıma fiyatlarımız sizleri beklemektedir. Siz de hizmet bölgemizde yaşıyorsanız ve taşınmak istiyorsanız bize hemen ulaşın.

Hasanpaşa evden eve nakliyat görevinde sizi hiç yormadan aynı gün içerisinde evlerinizi taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Tüm eşyalar ve mobilyalarınız firmamızın verdiği garanti ile korunmaktadır. Maltepe nakliyat bizim işimiz ve tüm incelikleri göz önünde bulundurarak çalışmaktayız.

Hasanpaşa evden eve taşımacılık ücret bakımından işlem sonuna kadar kesinlikle herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz. Taşınmanın ardından yapılan sunum aşamasından sonra eşyaların hasar kontrolü ardından ödeme talep ediyoruz.

Hasanpaşa şehirler arası evden eve taşımacılık çalışmasında sadece size özel araçları yola çıkartıyoruz. Taşıma esnasından diğer müşterilerimiz ile eşyalarınızı aynı araçta göndermiyoruz. Evden eve taşınma ve sonunda eksiksiz memnuniyet görevimizin asıl amacıdır. Mimaroğlu nakliyat ile biz sizin eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde taşırken siz de diğer işlerinizle ve misafirlerinizle günün keyfini çıkartın.

Mimaroğlu Nakliyat garantisi ile siz de tüm eşyalarınızı güvenle taşınma işlemini yaptırabilirsiniz. Sigortalı evden eve nakliyat sözleşmesi düzenlememiş olsak bile tüm eşyalar emanetimizdir. Eşyalarınızı kendi eşyamız değerinde görüp hassasiyetimizi evinizin taşınması bitene dek sürdürmekteyiz. Hasanpaşa evden eve taşımacılık yaptırırken sigorta sözleşmesi sadece talep edilen durumlarda hazırlanmaktadır. Bu sözleşmeye ek olan tüm eşyalar uzman çalışmamıza ek olarak tam anlamıyla sigortalanmaktadır.

Hasanpaşa evden eve nakliyat fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiyi iletişim numaramızı arayıp en kısa sürede öğrenebilirsiniz. Hasanpaşa şehir içi nakliyat sektöründe aranılan firmaların başında gelmektedir. Eşyalarınıza en az sizin gösterdiğiniz özeni gösteren firmamız sizden aldığı destekle her geçen gün hizmet ağını genişletmeyi başarmıştır. Gelişen teknoloji ve çağın gerekliliklerini yakından takip eden firmamız; eşya taşıma sırasında meydana gelebilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçebilmek, oluşabilecek hasarları minimize edebilmek için ambalaj ve paketleme malzemelerini eşyanın tabiatına uygun şekilde seçmekte, taşınma işlemine başlamadan önce eşyalarınızın değer tespitine göre sigorta teklifi sunmaktadır. Taşındıktan sonra tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız uzman personellerimizce montajlanır, kontrolleri yapılarak teslim edilir.

Hasanpaşa Bölgesinde Verdiğimiz Pöpüler Hizmetler

  • Hasanpaşa evden eve nakliyat
  • Hasanpaşa taşımacılık
  • Hasanpaşa nakliye
  • Hasanpaşa işten işe nakliyat
  • Hasanpaşa ofis taşımacılığı
  • Hasanpaşa antika eşya taşımacılığı
  • Hasanpaşa eşya depolama
  • Hasanpaşa parça eşya nakliyesi
  • Hasanpaşa evden eve nakliye
  • Hasanpaşa asansörlü nakliyat
Adres

İstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28