site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

MÜZE TAŞIMACILIĞI

Müze Taşımacılığı

Müze taşımacılığı ve nakliyat hizmetleri oldukça zor ve özenle yapılması gereken bir iştir.Çünkü müze taşımacılığı sırasında eşyalardan birine gelebilecek herhangi bir zarar eşyanın değeri üzerinde geri döndürülemez bir hasara yol açmaktadır.Biz Mimaroğlu Nakliyat olarak bu durumun farkındayız ve bu yüzden personellerimize müze taşımacılığı konusunda gerekli eğitimleri vermiş bulunuyoruz.Kurumsal bir hizmet sunan Mimaroğlu Nakliyat müze nakliyesi sırasında değerli ve bir o kadar önemli olan bir çok eşyanın zarar görmemesi adında titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir.Bu kapsamda birinci sınıf hizmet kalitesinden ödün vermeden şehirler arası ve şehir içi müze taşımacılığı konusunda ihtiyacınız olan hizmeti alanında uzman ve profesyonel çalışanlarıyla siz değerli müşterilerimize ulaştırıyor.

Müze taşımacılığı hizmeti verilirken bilhassa eşyaların oldukça değerli ve tarihi bir değer de taşıması nedeniyle herhangi bir fiziksel hasar görmeden taşınması gerekmetedir. Bunu yaparken darbeleri emicek ambalajlama malzemeleriyle eşyaların taşınma işlemine hazır hale getirilmesi gerekmektedir.Siz de eğer müze taşımacılık konusunda herhangi bir firma değil de alanında en yenilikçi ve kurumsal bir firma arıyorsanız Mimaroğlu Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.Bu kapsamda müze taşımacılığı ve nakliyesi sırasında özel darbe önleyici malzemelerden tutunda yeni nesil ve son teknoloji araç seçeneklerine kadar sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak üzere özenle çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Mimaroğlu Nakliyat Diğer Popüler Nakliyat Hizmetleri

 • İstanbul Evden Eve Nakliyat
 • İstanbul Evden Eve Taşımacılık
 • İstanbul Evden Eve Nakliye
 • İstanbul İşten İşe Nakliyat
 • İstanbul İşten İşe Nakliye
 • İstanbul İşten İşe Taşımacılık
 • İstanbul Ofis Nakliyat
 • İstanbul Ofis Nakliye
 • İstanbul Ofis Taşımacılık
 • İstanbul Kurumsal Nakliyat

Müze Taşımacılığı Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Müze Taşımacılığı fiyatlandırma nasıl belirlenir ?
  Nakliyat hizmetinin fiyatları belirlenirken taşınacak eşyaların sayısı, kat durumu, nakliye edileceği mesafe ve toplama gibi diğer kriterler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma gerçekleştirilmektedir.

  Fiyat teklifi alabilmek için telefon, mail gibi ileşim kanallarından bize ulaşabilir, uzman personellerimiz tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilir ya da evinizin ve eşyalarınızın resim ve videolarını Whatsapp uygulamasından bize gönderebilirsiniz.

 • Müze Taşımacılığı Hizmetinde Sigorta ?
  Hemen hemen her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de sigorta yaptırmak yanında önemli avantajlar sağlamaktadır.

  Bilhassa eşyalarınızın kırılması,çizilmesi ya da herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda bu zararların telafi edilmesi bu sayede mümkün hale gelecektir.Eğer taşımacılık hizmeti alırken sigorta yapmak istemiyorsanız bu durumun herhangi bir yasal zorunluluğu bulunmamaktadır.Sonuç olarak sigorta yaptırıp yaptırmamak tamamiyle müşterinin tercihine kalmış bir durumdur.

 • Müze Taşımacılığı Hizmetinde Kaç Personele İhtiyaç Duyulur ?

  Gerekli personel sayısını her ne kadar eşya sayısı, kat durumu gibi kriterler etkili olsa da ortalama olarak 2+1 tipi evler için 3, 3+1 tipi evler 4 veya 5 daha büyük evler için ise 5+ personele ihtiyaç duyulmaktadır.Gönderilen personellerden en az bir tanesi mobilya montaj / demontaj ustası olup eşyalarınızın hasar görmeden taşınmasını sağlarlar.

 • Müze Taşımacılığı Hizmetinde Eşyalarımı Kimler Paketliyecek ?

  Eşyaların paketlenmesi firmamızla nasıl anlaştığınıza göre değişmektedir. Bu hizmetle alakalı firmamızla özel olarak görüşülmediği takdirde standart nakliye prosedürü uygulanmaktadır.Bu durumda standart paketleme hizmeti dahilinde ev tekstilleri ve mutfak eşyaları sizin tarafınızdan paketlenmektedir,mobilya ve diğer eşyalar ise firmamız tarafından havalı naylon, karton koli, streç ve kraf kağıdıyla en az 2 kat paketlenerek kırılma, çizilme gibi istenmeyen durumların önüne geçmekteyiz. Paketleme işlemini ise firmamız bünyesinde çalışan profesyonel kadromuz tarafından yürütülmektedir.

Adres

İstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28