site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

Mimaroğlu Nakliyat

Mimaroğlu Nakliyat Hakkında

Mimaroğlu Nakliyat olarak güzel ülkemizin şehir şehir,ilçe ilçe,sokak sokak tüm hanelerine aklınıza gelebilecek her türlü nakliyat hizmetini sunmaktayız.Mimaroğlu Nakliyat olarak taşınacak malzeme veya gidilecek yeni bir adres ayırt etmeksizin çalışmalarımızı özenli bir şekilde yürütmekteyiz.

Nakliyat Nedir ?

Nakliyat kısaca bir nesnenin belirli bir adresten alınarak başka bir adrese teslim edilmesi işlemidir. Günümüzde kısaca taşımacılık işlemi ya da nakliye denir. Geçmişte ilkel yöntemler ile yapılan taşımacılık günümüzde endüstriyel bir hal almış ve taşıma şirketleri aracılığıyla zamandan tasarruf edilmiş ve daha güvenli bir hale gelmiştir. Bu sektörde çalışan insanlar ise sürekli taşımacılık ile uğraşmaları sebebiyle alanlarında uzmanlaşmış ve taşınan ürünün daha kaliteli ve güvenli bir şekilde ulaşılacak adrese ulaşmasına olanak sağlamaktadırlar.Detaylı bir biçimde incelendiği zaman bu konuda birçok kavram karşınıza çıkmaktadır. Bu noktada birçok nakliye çeşidi vardır. Nakliye dendiği zaman genellikle karayolu nakliyesi akla gelse de günümüzde Havayolu, Deniz ve Demiryolu nakliyeleri de oldukça gelişmiştir . Nakliyecilikte birçok nakliye çeşidi bulunmaktadır. Bunlar Parsiyel taşımacılık, Parça Yük Nakliyesi, Kargo nakliyat, Evden eve nakliyat ve birçok kısma ayrılmıştır. En çok kullanılan nakliye çeşitli ise evden eve nakliyedir. Nakliyede müşteriler alanında uzman işçilerin çalıştığı hizmet verdiği şirketleri tercih etmektedirler.

Nakliyat Hizmeti ?

akliye hizmeti veren şirketler günümüzde çok gelişmiş ve birçok endüstriyel araç ile çalışmaktadırlar. Bu şirketlerin en çok dikkat ettiği husus ise müşterinin ürün veya eşyası taşınırken ürüne herhangi bir zarar gelmemesi konusunda hassasiyet gösterirler. Bu hususta birçok önlem alarak kırılacak eşyalar dikkat edilerek paketlenir. Cam, mutfak eşyası gibi ürünler genellikle strafor ile koruma altına alınarak kutlanmaktadır. Bu önlemler taşıma şirketleri tarafından özenilerek alındığında ürünlere herhangi bir zarar gelme ihtimali sıfıra düşmektedir. Bu noktada insanların birçoğunun bilmediği tehlikeleri uzman taşımacılar tecrübeleri doğrultusunda öğrenmişler ve bu husus kaliteli hizmetin önünü açmıştır.

Mimaroğlu Nakliyat ?

Birçok insanın evden eve taşınma sürecinde en büyük problemlerinden bir tanesi ise çok katlı,yüksek binalara taşınma sürecidir. Bu süreçte eşyaların olduça titiz ve özenli bir şekilde taşınması gerekmektedir. Ambalajlama ve paketleme işlemlerinin iyi yapılması yine taşınma sürecinde gelecek hasarları sıfıra indirecektir. Bu noktada biz Mimaroğlu Nakliyat olarak evden eve nakliyat’ta asansör sistemimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Asansöre özenle yerleştirilen eşyalarınız mobilyalarınız hasar görmeden en hızlı ve güvenilir şekilde yeni evinize yada ofisinize yerleştirilmektedir.

Mimaroğlu Nakliyat olarak evden eve taşımacılıkta uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Hizmetimizde önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimize hızlı güvenli bir hizmet sunmak ile beraber geleceklerine attıkları bu yeni adım da yanlarında bulunarak mutlu ve huzurlu bir şekilde bu zorlu ve karmaşık taşınma sürecinde profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Türkiye’nin 81 iline götürdüğümüz hizmetin dışında ayrıca yurtdışı hizmetlerimizde bulunmaktadır. Uluslararası standartlarda çalışmakta ve bu alanda uygun fiyatlarımız ile müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Sunduğumuz kaliteli ve güvenli hizmetin yanı sıra alanında öncü yenilikçi bir firma olarak en uygun fiyatlar ile evden eve taşımacılık alanında hizmet vermekteyiz.

Sizlerde kaliteli ve güvenli bir taşımacılık ile tanışmak için firmamız ile iletişime geçebilir ve en uygun fiyat seçenekleri ile kolayca taşınma sorununu ortadan kaldırabilirisniz.