site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

ANTİKA EŞYA NAKLİYAT

Antika Eşya Nakliyat

Türkiye'de ki en güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmalardan biri olan Mimaroğlu Nakliyat İstanbul Taşımacılık hizmetiyle karşınızdadır. Firmamız nakliyat ile alakalı her türlü hizmeti hızlı,güvenilir ve uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.Mimaroğlu Nakliyat Türkiye'nin tüm illerine kusursuz hizmet sunmaktadır.

İnsanlar genellikle bir yerden bir yere eşya taşımanın oldukça kolay ve basit bir iş olduğunu düşünürler.Ancak bu düşünce oldukça yanlıştır.Zira eşya taşımanın tekniklerini ve püf noktalarını bilmeden yapılacak herhangi bir nakliyat faaliyeti eşyalarınız ve eviniz üzerinde geri döndürülemez hasarlara yol açıcaktır.Bunun gibi hasarların en son başına gelmesini istiyiceğiniz eşya tipi ise "antika" eşyalarınızdır.Antika eşya nakliyatı,eşyanın sahip olduğu yüksek maddi ve manevi değer sebebiyle oldukça titiz, profesyonelce ve hassas davranılarak gerçekleşitirilmelidir.Biz Mimaroğlu Nakliyat olarak antika eşyalarınızın hiçbir şekilde hasar almayacak şekilde dilediğiniz yere taşımaya gönüllüyüz.Antika eşya taşımacılığı konusunda gerekli eğitimi almış personellerimiz sayesinde antika eşyalarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde taşıyoruz.

Eski ve ender rastlanan her türlü materyal antika değeri taşıyabilmektedir. Bu da “antika” olabilecek şeylerin ne kadar geniş bir yelpazeye yayıldığını gözler önüne sermektedir. Yani özetle; antika eşya taşımacılığında taşınacak nesnenin şekli, büyüklüğü ve ağırlığı her zaman değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle de taşıması yapılacak olan antika eşyanın türüne göre farklı nakliye planları yapılarak yöntem belirlenmektedir. Antika eşya taşımacılığında yıllar içinde edindiğimiz bilgi ve tecrübe sonucu, hizmetlerimizi uluslararası standartlarda,kusursuz bir şekilde yapma gayretindeyiz.

Hayranlıkla ve tutkuyla satın aldığınız antika eşyaları sıradan bir nakliye hizmeti veren şirketler vermeniz sizin için stresli olabilir. Küçük bir araştırma ve planlamayla, değerli antika eşyalarınızı profesyonelce taşımak üzere doğru şirketler bulabilirsiniz.

Kırılma ihtimali daha yüksek olan vazo gibi antika eşyalar için özel paketler hazırlanıp nakliye işlemi daha güvenli hale getirilmelidir. Mimaroğlu Nakliyat nakliyat olarak güvenilir ve tecrübeli ekibimiz sayesinde antika eşya taşımacılığı konusunda profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz.

Mimaroğlu Nakliyat Diğer Popüler Nakliyat Hizmetleri

 • İstanbul Evden Eve Nakliyat
 • İstanbul Evden Eve Taşımacılık
 • İstanbul Evden Eve Nakliye
 • İstanbul İşten İşe Nakliyat
 • İstanbul İşten İşe Nakliye
 • İstanbul İşten İşe Taşımacılık
 • İstanbul Ofis Nakliyat
 • İstanbul Ofis Nakliye
 • İstanbul Ofis Taşımacılık
 • İstanbul Kurumsal Nakliyat

İstanbul Evden Eve Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • İstanbul Evden Eve Taşımacılıkta fiyatlandırma nasıl belirlenir ?
  Nakliyat hizmetinin fiyatları belirlenirken taşınacak eşyaların sayısı, kat durumu, nakliye edileceği mesafe ve toplama gibi diğer kriterler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma gerçekleştirilmektedir.

  Fiyat teklifi alabilmek için telefon, mail gibi ileşim kanallarından bize ulaşabilir, uzman personellerimiz tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilir ya da evinizin ve eşyalarınızın resim ve videolarını Whatsapp uygulamasından bize gönderebilirsiniz.

 • İstanbul Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde Sigorta ?
  Hemen hemen her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de sigorta yaptırmak yanında önemli avantajlar sağlamaktadır.

  Bilhassa eşyalarınızın kırılması,çizilmesi ya da herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda bu zararların telafi edilmesi bu sayede mümkün hale gelecektir.Eğer taşımacılık hizmeti alırken sigorta yapmak istemiyorsanız bu durumun herhangi bir yasal zorunluluğu bulunmamaktadır.Sonuç olarak sigorta yaptırıp yaptırmamak tamamiyle müşterinin tercihine kalmış bir durumdur.

 • İstanbul Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde Kaç Personele İhtiyaç Duyulur ?

  Gerekli personel sayısını her ne kadar eşya sayısı, kat durumu gibi kriterler etkili olsa da ortalama olarak 2+1 tipi evler için 3, 3+1 tipi evler 4 veya 5 daha büyük evler için ise 5+ personele ihtiyaç duyulmaktadır.Gönderilen personellerden en az bir tanesi mobilya montaj / demontaj ustası olup eşyalarınızın hasar görmeden taşınmasını sağlarlar.

 • İstanbul Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde Eşyalarımı Kimler Paketliyecek ?

  Eşyaların paketlenmesi firmamızla nasıl anlaştığınıza göre değişmektedir. Bu hizmetle alakalı firmamızla özel olarak görüşülmediği takdirde standart nakliye prosedürü uygulanmaktadır.Bu durumda standart paketleme hizmeti dahilinde ev tekstilleri ve mutfak eşyaları sizin tarafınızdan paketlenmektedir,mobilya ve diğer eşyalar ise firmamız tarafından havalı naylon, karton koli, streç ve kraf kağıdıyla en az 2 kat paketlenerek kırılma, çizilme gibi istenmeyen durumların önüne geçmekteyiz. Paketleme işlemini ise firmamız bünyesinde çalışan profesyonel kadromuz tarafından yürütülmektedir.

Adres

İstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28