site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal taşımacılık sırasında oluşabilecek de birçok sıkıntı vardır. bu sıkıntıları göze almak ve buradan doğabilecek bütün sıkıntıları göze almak Mimaroğlu için işin gereklilikleri açısından çok önemlidir. Bazen de bankalar gibi firmaların taşınması gerekir. Bankalarda da gizli belgeler olabilir. Banka müşterilerinin kişisel bilgilerin başka ellere geçmemesi ve kötü amaçlı olarak kullanılmamasından kaynaklı bunların en güvenli şekilde hatta ha kurşungeçirmez araçlar ile taşınması gerekir. Bir de personellerin de bu anlam da işinin sorumluluklarının farkında olması gerekir. Bu yüzden Mimaroğlu nakliyat firmasının kullanılması çok önemlidir. Firma ile çelik kasalar da özel korumalı arabalar ile güvenlik personellerinin de eşlik ettiği çeşitli taşınma yöntemleri belirlenir.

Taşıdığımız bütün ürünler firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar önceden firma personelimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamktayız. Taşınacağınız mekanın uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmemektedir.

Ofis ve kurumsal taşıma işlemlerinizde bizi tercih edin ve taşınma telaşınızı bize bırakın siz müşterileriniz ve misafirlerinizle vakit geçirmenin keyfini çıkarın. Gerekli olduğuğu durumlarda kullanılmak üzere ofis eşyalarınızın taşınmasında yardımcı olması için dış cephe asansör hizmetimiz de bulunmaktadır. Dar merdivenlerde ve yüksek katlara ofis taşımak bizim için prolem değil. Asansörlü ofis taşıma sistemleriyle her yüseklikte kata ofis ve iş yerinizi sorunsuz taşıyoruz.Asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde ofis ve büronuzdaki eşyalarınızı hem daha güvenli hem daha hızlı bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Mimaroğlu Nakliyat olarak ofis ve kurumsal taşımacılık hizmetimizdeki fiyatlandırma sistemi diğer hizmetlerimizdeki fiyatlandırma kriterleri ile benzerlik göstermektedir.Ofis ve kurumsal taşımacılıkta fiyatlandırmamız, taşınacak olan eşya miktarına,eşyaların ortalama ağırlığına ,taşınacak mesafe vb. gibi kriterler göz önünde bulunurularak oluşturulur.Malzemelerinizin fiyatlandırması yapıldıktan sonra herhangi bir ek ücret istememektedir.İşten işe nakliyat sürecinde karşılıklı sözleşme ile süreci güven çerçevesinde .Kurumsal taşımacılık faaliyetlerinde ücretsiz ekspertiz,sigorta,paketleme kolileme,yerleştirme ve temizlik gibi faaliyetleri hızlı ve güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Siz de tüm eşyalarınızı firmamıza, güvenilir ve ucuz meblağlarda depolama yaptırabilirsiniz. İstanbul ilinin en kaliteli ve ekonomik şirketinde eşyalarınız, garantili bir şekilde muhafaza edilecektir.

Ofis ve iş yeri taşımcılığı diğer tüm taşımacılıklardan farklı olarak daha fazla deneyim ve tecrübe gerekmektedir.Bu nedenle daha deneyimli ve daha pratik kişiler tarafından yapılması çok önemlidir.Biz Mimaroğlu Nakliyat olarak size ofis ve kurumsal taşımacılık hizmeti taleplerinizde uzman personellerimiz ve son teknoloji araçlarımızla bu hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde sunmaya talibiz.

Adres

Jİstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28