site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

İSTANBUL ANTİKA EŞYA TAŞIMACILIK

İstanbul Antika Eşya Taşımacılık

İstanbul avrupa yakasının tüm ilçelerinde evden ev nakliyat için Mimaroğlu Nakliyat olarak uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz

Bir yerden başka bir yere eşya taşımanın çok kolay ve basit bir iş olduğunu düşünenlerinin sayısı oldukça fazladır. Bu oldukça yanlış bir düşüncedir. Çünkü eşya taşımanın gerekli incelikleri bilinmeden yapılacak herhangi bir işlem geri döndürülemez hasarlara yol açabilmektedir. Bu zararlarla karşılaşılmasından en çok korkulunan faaliyetlerden bir tanesi de şüphesiz ki antika eşya taşımacılığıdır. Antika eşya taşımacılığı, taşınan nesnelerin taşıdığı değer sebebiyle son derece dikkatli ve ustaca yapılması gereken bir faaliyettir.

Eski ve ender rastlanan her türlü materyal antika değeri taşıyabilmektedir. Bu da “antika” olabilecek şeylerin ne kadar geniş bir yelpazeye yayıldığını gözler önüne sermektedir. Yani özetle; antika eşya taşımacılığında taşınacak nesnenin şekli, büyüklüğü ve ağırlığı her zaman değişkenlik göstermektedir.

Bu nedenle de taşıması yapılacak olan antika eşyanın türüne göre farklı nakliye planları yapılarak yöntem belirlenmektedir. Antika eşya taşımacılığında yıllar içinde edindiğimiz bilgi ve tecrübe sonucu, hizmetlerimizi uluslararası standartlarda,kusursuz bir şekilde yapma gayretindeyiz.

Hayranlıkla ve tutkuyla satın aldığınız antika eşyaları sıradan bir nakliye hizmeti veren şirketler vermeniz sizin için stresli olabilir. Küçük bir araştırma ve planlamayla, değerli antika eşyalarınızı profesyonelce taşımak üzere doğru şirketler bulabilirsiniz.

Kırılma ihtimali daha yüksek olan vazo gibi antika eşyalar için özel paketler hazırlanıp nakliye işlemi daha güvenli hale getirilmelidir. Emsa nakliyat olarak güvenilir ve tecrübeli ekibimiz sayesinde antika eşya taşımacılığı konusunda profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz. Nakliyat firmalarının çok büyük sorumlulukları var ve uzun süre ayakta durabilenler ise, sorumluluklarını yerine getirebildikleri için durabiliyorlar. Antika nakliyatçılığı ile beraber özel nakliyat firması olarak çalışan birçok yer bulunmaktadır ve hepsinin ayrı ayrı sorumlulukları bulunur.

Bir sonraki hizmet sayfamız olan Sigortalı Evden Eve Taşımacılık başlıklı konumuzda sigortanın önemi, eşya sigorta kapsamı ve sigortalı eşya taşıma hakkında bilgiler verilmektedir

Adres

İstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28