site indeksi

Telefon : 0850 888 0728

BRANDIUM KULE NAKLİYAT

Brandium Kule Nakliyat

Brandium evden eve taşımacılık istek ve taleplerinizi 7 /24 çağrı merkezimiz ile paylaşabilirsiniz. Brandium nakliye işleriniz tamamen profesyonel imkanlar ve son teknoloji araç gereçler yardımıyla yapılmaktadır. Bütçenize göre en uygun evden eve taşıma fiyatlarımız sizleri beklemektedir. Siz de hizmet bölgemizde yaşıyorsanız ve taşınmak istiyorsanız bize hemen ulaşın.

Brandium evden eve nakliyat görevinde sizi hiç yormadan aynı gün içerisinde evlerinizi taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Tüm eşyalar ve mobilyalarınız firmamızın verdiği garanti ile korunmaktadır. Brandium nakliyat bizim işimiz ve tüm incelikleri göz önünde bulundurarak çalışmaktayız.

Brandium evden eve taşımacılık ücret bakımından işlem sonuna kadar kesinlikle herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz. Taşınmanın ardından yapılan sunum aşamasından sonra eşyaların hasar kontrolü ardından ödeme talep ediyoruz.

Brandium şehirler arası evden eve taşımacılık çalışmasında sadece size özel araçları yola çıkartıyoruz. Taşıma esnasından diğer müşterilerimiz ile eşyalarınızı aynı araçta göndermiyoruz. Brandium eve taşınma ve sonunda eksiksiz memnuniyet görevimizin asıl amacıdır. Mimaroğlu nakliyat ile biz sizin eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde taşırken siz de diğer işlerinizle ve misafirlerinizle günün keyfini çıkartın.

Mimaroğlu Nakliyat garantisi ile siz de tüm eşyalarınızı güvenle taşınma işlemini yaptırabilirsiniz. Sigortalı evden eve nakliyat sözleşmesi düzenlememiş olsak bile tüm eşyalar emanetimizdir. Eşyalarınızı kendi eşyamız değerinde görüp hassasiyetimizi evinizin taşınması bitene dek sürdürmekteyiz. Brandium evden eve taşımacılık yaptırırken sigorta sözleşmesi sadece talep edilen durumlarda hazırlanmaktadır. Bu sözleşmeye ek olan tüm eşyalar uzman çalışmamıza ek olarak tam anlamıyla sigortalanmaktadır.

e İstanbul, yeni bir simgeye daha kavuşuyor... Vazo Kule’nin Hitit sanatından esinlenerek projelendirilen dış mimarisine uygun iç tasarımı, geçmiş ve geleceği harmanlayarak sunuyor. Modern çizgilerin yanı sıra, Hitit dönemine ait, kabartma ve freskler, burada yaşama ayrıcalığına malik olan seçkin sahiplerine büyülü bir dünyanın kapılarını aralıyor. Lobiden koridorlara, farklı büyüklükteki rezidanslardan diğer a plus yaşam alanlarına değin her yerde DAP Yapı titizliği, seçiciliği ve kalitesinin izlerini görmek mümkün.

Brandium evden eve nakliyat fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiyi iletişim numaramızı arayıp en kısa sürede öğrenebilirsiniz. Brandium şehir içi nakliyat sektöründe aranılan firmaların başında gelmektedir. Eşyalarınıza en az sizin gösterdiğiniz özeni gösteren firmamız sizden aldığı destekle her geçen gün hizmet ağını genişletmeyi başarmıştır. Gelişen teknoloji ve çağın gerekliliklerini yakından takip eden firmamız; eşya taşıma sırasında meydana gelebilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçebilmek, oluşabilecek hasarları minimize edebilmek için ambalaj ve paketleme malzemelerini eşyanın tabiatına uygun şekilde seçmekte, taşınma işlemine başlamadan önce eşyalarınızın değer tespitine göre sigorta teklifi sunmaktadır. Taşındıktan sonra tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız uzman personellerimizce montajlanır, kontrolleri yapılarak teslim edilir.

Brandium Bölgesinde Verdiğimiz Pöpüler Hizmetler

  • Brandium evden eve nakliyat
  • Brandium taşımacılık
  • Brandium nakliye
  • Brandium işten işe nakliyat
  • Brandium ofis taşımacılığı
  • Brandium antika eşya taşımacılığı
  • Brandium eşya depolama
  • Brandium parça eşya nakliyesi
  • Brandium evden eve nakliye
  • Brandium asansörlü nakliyat
Adres

İstanbul Sancaktepe
İmer Plaza Kat:19 Daire : 53

Telefon

0850 888 07 28
0532 178 07 28